Święto Domu 2014

Święto Domu 2014

25.10.2014

Święto Domu

20 września 2014 to wyjątkowy i szczęśliwy dzień dla Naszego Domu i jego Mieszkańców. Tego dnia świętowaliśmy osiemnaste urodziny „Domu na Odrębnej”. Przygotowania do obchodów „Osiemnastki” trwały długo bo uroczystość miała być szczególna. Pełnoletność Naszego Domu została uhonorowana piknikiem dla Mieszkańców , ich Rodzin, zaproszonych Gości oraz Pracowników. Impreza obfitowała w dużą ilość atrakcji i wydarzeń, a dzięki sprzyjającej, pięknej pogodzie Mieszkańcy oraz Goście brali udział w różnego rodzaju grach i zabawach.

Rozpoczęliśmy „Tańcem z parasolkami” – pokazem układu tanecznego w wykonaniu Mieszkańców pod kierunkiem Pani Zdzisi Dzierzbickiej. Był to tak udany występ, że musiał być powtórzony na bis. Po części artystycznej Mieszkańcy i chętni Goście brali udział w grach sportowych. Było bocce, kręgle, rzuty do kosza i slalom zręcznościowy. Zmagania sportowe dostarczyły wiele emocji i radości. Na zmęczonych sportowców oraz wszystkich pozostałych uczestników czekał stół biesiadny obfitujący w kiełbaski i kurczę z grilla. Wśród potraw największym wzięciem cieszył się własnej roboty chleb ze smalcem.  Oczywiście w międzyczasie królowały różne ciasta i napoje. Wszystkim dopisywał apetyt.

Ważnym punktem programu była aukcja prac Mieszkańców, którą z wielkim zaangażowaniem poprowadziła Pani Krystyna Krzekotowska. Atmosfera była naprawdę gorąca i emocje sięgnęły szczytu dopóki nie zabrakło wyrobów artystycznych.

Finałowym wydarzeniem uroczystości był mecz siatkówki : Pracownicy kontra „Reszta świata”. I kto wygrał ? Pracownicy –  średnia wieku 40 !!!  („Reszta świata” – 25).

Uroczystość zakończyła się późnym wieczorem. Pragniemy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tak udanej imprezy i zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii.

Zdjęcia zostały zamieszczone w zakładce Galerie jak również na naszym profilu na Facebooku  – zobacz.